امروز: اردیبهشت ۵, ۱۴۰۳ ۹:۲۲ ب٫ظ

شماره مجازی

شماره مجازی چیست؟

همانطور که از پسوند مجازی قابل درک است، شماره مجازی در واقع یک شماره تلفن است که وجود حقیقی نداشته ولی در عین حال می تواند بسیاری از امکاناتی که یک شماره تلفن واقعی در اختیار کاربران خود می گذارد را ارائه دهد. به این ترتیب بدون اینکه شما نیاز داشته باشید تا سیم کارت یک اپراتور را تهیه نمایید .

خرید شماره مجازی معتبر آمریکا خرید شماره مجازی ایدی یو اس

شماره مجازی دائمی ارائه شده توسط مجموعه ما از کشور آمریکا که محدودیت‌های شماره‌های مجازی یک‌بار مصرف ارائه شده در اینترنت، مثل محدودیت تعداد پیامک و یا مدت زمان در اختیار داشتن شماره مورد نظر را ندارد. شما فقط با یک‌بار خرید کنید.

با خرید این خطوط اختصاصی، به راحتی در سایت‌ها و اپلیکیشن های مختلفی که برای ثبت‌نام نیاز به خطوط معتبر خارجی دارند، ثبت‌نام کرده و از آن‌ها استفاده نمایید؛ مثلاً این شماره ها برای افرادی که به دنبال شماره مجازی واتساپ ،تلگرام و … هستند، مناسب می باشد.

لازم به ذکر است که پیش شماره‌ی آن‌ها ۱+ می‌باشد که مناسب برای افرادی است که می‌خواهند شماره‌ی مجازی آمریکا یا کانادا داشته باشند. همچنین برای در اختیار داشتن شماره‌ها، نیاز به پرداخت هزینه‌ای به صورت ماهانه یا سالانه نخواهید داشت.

جهت خرید شماره مجازی واتساپ و یا تلگرام ما تماس بگیرید